Relaxační masáže

Masáž je účinným prostředkem pomoci lidskému tělu v jeho samoléčícím mechanismu. Je nejlepším lékem na stres, únavu organismu, bolestí svalů a kloubů.
Na fyzické rovině ovlivňuje masáž většinu lidského organismu. Působí na kůži, podkožní vazivo, klouby a kloubní vazivo, šlachy a jejich pochvy, kosterní svalstvo, mízní systém, dýchací aparát, zažívací trakt a vylučovací systém. Nepřímo ulehčuje práci srdci.
Na psychické rovině masáž tlumí stres a úzkost. Napomáhá většímu uvědomění si těla jako celku. Může též uvolnit množství energie, doposud blokované potlačováním napětí, zmírnit bolest hlavy, či odstranit nespavost.

TIP:
Zarůstají ti chloupky po holení? Pravidelným používáním tělového peelingu po holení to vyřešíš. Pokožku promasíruje a na nevzhledné hrbolky se zarostlým chloupkem můžeš zapomenout!
Abyste měla krásnou pleť…

Abyste měla krásnou pleť, jemnou a hebkou jako malé dítě, nebudou vám stačit sebelepší krémy a tělová mléka. Čas od času je třeba pokožku zbavit mrtvých kožních buněk, které se hromadí ve svrchní vrstvě pokožky. A k tomu je zapotřebí peeling. Tím, že neživé buňky sloupne, umožní těm novým, aby se dostaly napovrch. Pokožka tak získá mladistvější vzhled, bude vypadat zdravě – nikoli matně a vrásčitě. Skvělého efektu, jakého se pomocí peelingu dá dosáhnout, si byly dobře vědomy i starověké Egypťanky, které na něj nedaly dopustit… Vy ale možná patříte k ženám, které jej považují za zbytečný, protože problémy s pletí nemají. Zatím. Ovšem odstranit staré kožní buňky je přirozené a čas od času by si tento pocit měla žena dopřát.

Pomerančový peeling těla vhodný před létem či dovolenou na omlazení a vyrovnání pleti, pro lepší opálení.Vaše tělo provoníme olejovým pomerančovým peelingem, který se provádí formou masáže. Relaxační hodinka, po které budete mít tělo jako znovuzrozené.